Dárková sada – rybička Mikov Narex

Dárková sada nožíku Rybička Mikov, odznaku a šroubováčku Narex vznikla na základě letité poptávky našich věrných zákazníků po upomínkových a reklamních předmětech. Sada spojuje všechny období současného výrobního závodu v Mikulášovicích – Mikov s.r.o.

ODZNAK ukazuje na pohledové straně fotografii historie současného závodu, která se mapuje již od roku 1794. Jedná se o obrázek původní továrny Ignaze Röslera, kde se po staletí vyrábí nože.

RYBIČKA legendární nožík představuje minulost, současnost a budoucnost výroby nožů. Minulost není třeba představovat, tento nůž si každý z nás pamatuje z dětství. Současnost je v použitých materiálech při výrobě nože (nerez a zinek). Budoucnost je pak znázorněna v použité technologii potisku nože. Dnes jsme schopni natisknout na většinu našich nožů jakýkoliv motiv, nebo například i fotografii.

ŠROUBOVÁČEK dokazuje propojení s tradičním výrobcem ručního nářadí NAREX BYSTŘICE s.r.o. který dnes patří do holdingu Mikov.

Dárková sada je uložena v plastové krabičce s průhledným víčkem a s molitanovou výplní. Sada byla vyrobena v roce 2021 v nákladu 380 ks a je předvojem výroby reklamních předmětů s motivem Mikov. Cena sady byla 295 Kč. Vzhledem k malému počtu byla tato sada s rybičkou Mikovu rychle vyprodána a na aukčních portálech se její cena pohybuje v násobcích původní ceny.

Aktuality

5.12.2023

Přidán nůž – pplk. Starý

2.12.2023

Přidán nůž – Bodák MK.1

14.8.2023

Přidán nůž – Mansfeld

1.11.2022

Přidán nůž – Javelin

25.8.2021

Přidán nůž dřevěný – UTON

2009 - 2024 UTON.cz

Uton.cz Facebook 1rss.png Creative Commons License

Veškeré kopírování obsahu bez svolení autora zakázáno

Redesign v roce 2011 vytvořil Martin Trtílek